O szkoleniu

Zapraszamy do skorzystaniu z kursy na temat Nowoczesnego Leczenia Astmy, przygotowanego wspólnie z Panem Profesorem Piotrem Kuna oraz Panem Profesorem Maciejem Kupczykiem.

Kurs EBI Nowoczesne Leczenie Astmy skierowany jest do lekarzy praktyków szukających nowoczesnych formuł szkoleniowych, atrakcyjnych pod względem nie tylko merytorycznym, ale na wskroś praktycznych i opartych na nowych technologiach dostępnych na rynku edukacyjnym.Dzielimy się praktyczną wiedzą, pouczającymi przypadkami z gabinetów Prowadzących szkolenie. Jest ciekawie, praktycznie i często inspirująco.

Do poprowadzenia kursu poprosiliśmy znakomitych specjalistów alergologów i pulmonologów, od lat prowadzących dorosłych, starszych i nastoletnich pacjentów.
Zapraszamy do zapoznania się z kursem on-line.

Wykładowcy

kuna-1

prof. dr hab. n. med. Piotr Kuna

Lekarz, naukowiec i nauczyciel akademicki. Kierownik II Katedry Chorób Wewnętrznych Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi i Kliniki Chorób Wewnętrznych, Astmy i Alergii. Studiował na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Doktoryzował się w 1987r. habilitacja w 1994r. a w 1998r. otrzymał tytuł naukowy profesora medycyny. Specjalizacje w zakresie chorób wewnętrznych i alergologii. Liczne zagraniczne staże medyczne i naukowe w Niemczech, Szwecji i w USA, członek wielu międzynarodowych towarzystw medycznych i lekarskich, współpracownik redakcji licznych czasopism naukowych. Autor i współautor ponad 700 opublikowanych doniesień i prac naukowych. Prace naukowe w zakresie alergologii, pulmonologii, chorób wewnętrznych i immunologii klinicznej. Większość prac naukowych opublikowana w recenzowanych czasopismach międzynarodowych. Jeden z najczęściej cytowanych polskich naukowców w dziedzinie nauk medycznych i biologicznych. Od 1981 r. związany zawodowo z Akademią Medyczną, a następnie Uniwersytetem Medycznym w Łodzi. Poza uczelnią zajmował stanowiska konsultanta wojewódzkiego w zakresie alergologii, chorób wewnętrznych, wiceprezydenta Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc, sekretarza i prezydenta Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. W 2006r. otrzymał tytuł Menedżera Roku w ochronie zdrowia a w 2009r. został Menedżerem Rynku Zdrowia w kategorii placówek publicznych. Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. N. Barlickiego którym kieruje, od wielu lat uznawany jest w ogólnopolskich rankingach za najlepszy Szpital Kliniczny w Polsce. Od 2010 roku pełni społecznie funkcję przewodniczącego Rady Naukowej Fundacji Polpharmy, która finansuje badania naukowe w dziedzinie medycyny i farmacji.

mk1

Dr hab. n. med. Maciej Kupczyk

Profesor nadzwyczajny Kliniki Chorób Wewnętrznych, Astmy i Alergii UM w Łodzi, specjalista chorób wewnętrznych, chorób płuc i alergologii. Główne zainteresowania naukowe dotyczą astmy ciężkiej, POChP, nowych metod leczenia chorób alergicznych, immunoterapii swoistej i nadwrażliwości na leki. Przewodniczacy oddziału łódzkiego Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Autor licznych publikacji naukowych. Doświadczenie zdobył na szkoleniach w Huddinge Sjukhus oraz Centrum Badań nad Alergiami, Karolinska Institutet w Szwecji i Ospedale Luigi Sacco we Włoszech. Nagrodzony nagrodą zespołową Ministra Zdrowia za cykl prac poświęconych diagnostyce i badaniu mechanizmów alergii oraz nagrodą Rektora UM w Łodzi pierwszego i drugiego stopnia za osiągnięcia naukowe.

Wstęp do kursu

Partner Kursu

Zaloguj się bądź wykup kurs aby zobaczyć treść.

Upsss...

Zaloguj się jeśli jesteś uczestnikiem warsztatów lub wykup kurs aby zobaczyć treść.