O szkoleniu

Koncepcja EBI, to w pełni innowacyjne, praktyczne szkolenie oparte o doświadczenia kliniczne Wykładowców. EBI Dermatology obejmuje praktyczne warsztaty, na które można się zarejestrować tutaj oraz interdyscyplinarne dyskusje ekspertów, a także platformę on-line, na której znajdziecie Państwo kurs zawierający nie tylko nagrania i materiały z warsztatów ale znacznie więcej, bo dodatkowe, ciekawe filmy, nowe wykłady, artykuły i przypadki! Dla uczestników kurs EBI Dermatology jest bezpłatny!

Platforma Ebi on-line pozwala na korzystanie z praktycznej wiedzy w wygodny i nieograniczony czasem i miejscem sposób. Kurs EBI Dermatology on-line skierowane jest do lekarzy praktyków szukających nowoczesnych formuł szkoleniowych, atrakcyjnych pod względem nie tylko merytorycznym, ale na wskroś praktycznych i opartych na nowych technologiach dostępnych na rynku edukacyjnym. Nie nudzimy przydługimi wykładami! Dzielimy się praktyczną wiedzą, anegdotami z życia klinicysty, nierzadko zabawnymi i pouczającymi przypadkami z gabinetów Prowadzących szkolenie. Jest ciekawie, praktycznie i często inspirująco.

Do poprowadzenia kursu poprosiliśmy znakomitych specjalistów alergologów i pulmonologów, od lat prowadzących dorosłych, starszych i nastoletnich pacjentów. Zaprosiliśmy także znakomitych specjalistów z dziedzin kardiologii, laryngologii, psychiatrii, gastroenterologii, gdyż wiele problemów zdrowotnych pacjentów w gabinetach pulmonologicznych i alergologicznych związanych jest z chorobami współtistniejącymi. Zapraszamy do zapoznania się z kursem on-line.

Wykładowcy

lesiak

Prof. dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak

zrzut-ekranu-2018-07-23-o-12-04-11

prof. dr hab. n. med. Bogumił Lewandowski

prof. dr hab. n. med. Bogumił Lewandowski

foto-jn

prof. dr hab. n. med Joanna Narbutt

Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt jest specjalistą dermatologiem-wenerologiem, jest zatrudniona w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jej głównym kierunkiem zainteresowań klinicznych i naukowych jest łuszczyca, i atopowe zapalenie skóry oraz zagadnienia molekularne związane z wpływem promieniowania ultrafioletowego na organizm ludzki. Jej liczne publikacje poświęcone tym zagadnieniom znajdziemy w czasopismach medycznych krajowym oraz międzynarodowym zasięgu. Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Society for Dermatological Research, European Academy of Dermatology and Venereology. Prof. Narbutt jest laureatka wielu prestiżowych stypendiów naukowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych m.in. American Academy of Dermatology, European Society for Dermatological Research; stypendium L'OREAL dla Kobiet i Nauki.

adam-reich-foto

Prof. dr hab. n. med. Adam Reich

zrzut-ekranu-2018-06-01-o-09-32-41

Prof. dr hab. n. med. Małgorzata Sokołowska-Wojdyło

Dr hab. n. med. Małgorzata Sokołowska-Wojdyło, prof. nadzw. GUMed jest specjalistą dermatologiem - wenerologiem z dwudziestoletnim doświadczeniem klinicznym. W 2002 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych (z onkologii dermatologicznej - chłoniaków pierwotnych skóry). Pracuje w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w Poradni Dermatologicznej UCK GUMed oraz w Indywidualnej Specjalistycznej Praktyce Lekarskiej. W latach 2002-2003 przebywała na stażu w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Bonn, gdzie prowadziła własny projekt badawczy na temat immunologii chłoniaków skóry. Od 2009 do 2017 przewodniczyła Sekcji Chłoniaków Skóry Polskiej Grupy Badawczej Chłoniaków. Współpraca w ramach tej grupy zaowocowała ujednoliceniem postępowania diagnostycznego i terapeutycznego w chłoniakach pierwotnie skórnych ( takie same rekomendacje autorstwa dr hab. Małgorzaty Sokołowskiej-Wojdyło, prof. nadzw. GUMed obowiązują dermatologów, hematologów i onkologów). W styczniu 2012 roku nadano dr hab. M. Sokołowskiej-Wojdyło stopień naukowych doktora habilitowanego. Od 2015 roku jest zatrudniona na stanowisku profesora nadzw. GUMed. Od 2016 roku pełni funkcję Prodziekana Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest autorem ponad 500 publikacji naukowych. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (drugą kadencję jest członkiem zarządu PTD), European Academy of Dermatology and Venereology, American Academy of Dermatology i in. Oprócz klasycznej dermatologii - specjalizuje się także w dermatologii estetycznej. Była konsultantem ds. dermatologii na rynek Europy i Azji włoskiej firmy General Topics s.r.l (koncernu wdrażającego nowe techniki eksfoliacji chemicznej - peelingi chemiczne). Jest członkiem World Society Interdyscyplinary Anti-Aging Medicine oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti - Aging. Od 2005 prowadziła szkolenia i wykłady z zakresu dermatologii i medycyny etstetycznej. Obok wykształcenia medycznego posiada także wyższe wykształcenie biotechnologiczne (Uniwersytet Gdański) - pracowała jako ekspert ds. oceny bezpieczeństwa preparatów kosmetycznych dopuszczanych na rynek polski.

zrzut-ekranu-2018-07-23-o-14-11-07

prof. dr hab. n. med. Anna Wojas-Pelc

foto-kw

Prof. dr hab. n. med. Katarzyna Woźniak

Katarzyna Woźniak jest profesorem w Klinice Dermatologii i Immunodermatologii w Warszawie. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1997r (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny).
Do głównych naukowych i klinicznych zainteresowań prof. Woźniak należą etiopatogeneza i nowe terapie (rytuksymab, kwas fumarowy) w autoimmunizacyjnych chorobach pęcherzowych skóry oraz genodermatozy, w szczególności epidermolysis bullosa i rybie łuski. Prof. Woźniak jest beneficjentem (kierownik lub współwykonawca) kilkunastu grantów KBN, NCN, MniSzW, NCBiR z zakresu swoich zainteresowań naukowych.
Prof. Woźniak jest recenzenetm dla wielu czasopism, m.in. British Journal of Dermatology, Archive of Dermatology, Clinical and Experimental Dermatology, Acta Dermato-Venerologica, Advances in Dermatology and Alergology. Jest aktywnym członkiem międzynarodowych towarzystw dermatologicznych, tj ESDR, SCUR, EADV. W 2006r zorganizowała międzynarodową konferencję SCUR w Warszawie.
Od 3 lat pełni funkcję przewodniczącej sekcji Immunodermatologii Polskiego Towarzystwa Dermatolocznego i organizuje cykliczne konferencje tej sekcji w Warszawie i Kazimierzu Dolnym. W latach 2013-2017 pełniła funkcję przewodniczącej Oddziału Warszawskiego PTD i zorganizowała ponad 20 posiedzeń, w czasie których zaproszeni goście wygłosili ponad 60 wykładów naukowo-szkoleniowych. Jest zapraszana do wygłoszenia licznych wykładów w czasie krajowych i zagranicznych konferencji dermatologicznych.
Prof. Woźniak jest krajowym i międzynarodowym ekspertem w dziedzinie chorób pęcherzowych – jest autorem lub współautorem konsensusów opublikowanych w przeglądzie Dermatologicznym (pęcherzyca, pemfigoid, opryszczkowate zapalenie skóry) oraz JAAD (mucous membrane pemhigoid)

Upsss...

Zaloguj się jeśli jesteś uczestnikiem warsztatów lub wykup kurs aby zobaczyć treść.